Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Register
lt: Registruotis

en: Content
lt: Turinys

en: Login
lt: Prisijungti

en: Center
lt: Centras

en: Help
lt: Pagalba

en: Header
lt: Antraštė

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Layout settings
lt: Išdėstymo nuostatos

en: Rounded corners
lt: Apvalūs kampai

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: wide
lt: platus

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Date only
lt: Tik data

en: Display social links at the bottom of the page
lt: Rodyti socialines nuorodas puslapio apačioje
