Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.5) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Content
ur: متن

en: Center
ur: وسط

en: Help
ur: مدد

en: Header
ur: ہیڈر

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »

en: Layout settings
ur: تہه بندی کی ترتیبات
