Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.6) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Content
fi: Sisältö

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Center
fi: Keskellä

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Left sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Right sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: You are here
fi: Olet täällä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Layout settings
fi: Ulkoasun asetukset

en: Rounded corners
fi: Pyöristetyt kulmat

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Slide URL
fi: Dian URL-osoite

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: wide
fi: laaja

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Show slideshow
fi: Näytä diaesitys (esim. vaihtuva kuvabanneri)

en: Responsive
fi: Responsiivinen

en: Slide 1
fi: Dia 1

en: Slide Description
fi: Dian kuvaus

en: Slide 2
fi: Dia 2

en: Slide 3
fi: Dia 3

en: Slide Headline
fi: Dian otsikkorivi

en: Date only
fi: Vain päivämäärä

en: narrow
fi: kapea
