Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.6) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Content
mn: Агуулга

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Help
mn: Тусламж

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Left sidebar
mn: Зүүн хажуугын дөрвөлжин

en: Right sidebar
mn: Баруун хажуугын дөрвөлжин

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Main menu
mn: Гол цэс
