Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.6) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Center
my: ဗဟို

en: Help
my: အကူအညီ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu
