Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.7) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Content
am: ይዞታ

en: Help
am: እርዳታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Left sidebar
am: ግራ ጎን አሞሌ

en: Right sidebar
am: የቀኝ ጎን አሞሌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: Layout settings
am: የአቀማመጥ ቅንብሮች
