Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.7) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Left sidebar
is: Vinstri síðubjálki

en: Right sidebar
is: Høgri síðubjálki

en: Footer
is: Síðufótur

en: You are here
is: Tú ert her

en: « first
is: « fyrsta

en: last »
is: síðsta »
