Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.7) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Login
sr: Пријављивање

en: Footer
sr: Подножје

en: Layout settings
sr: Подешавања плана

en: Main menu
sr: Главни мени
