Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.8) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Content
az: Məzmun

en: Center
az: Mərkəz

en: Help
az: Dəstək

en: Header
az: Başlıq

en: Left sidebar
az: Sol hissə

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Layout settings
az: Layout parametrləri

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: wide
az: geniş

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
