Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.8) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Center
bg: Център

en: Help
bg: Справка

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Left sidebar
bg: Лява колонка

en: Right sidebar
bg: Дясна колонка

en: Footer
bg: Под черта

en: Right
bg: Дясно

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
