Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.8) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Register
cs: Registrovat

en: Content
cs: Obsah

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Center
cs: Na střed

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Left sidebar
cs: Levý boční panel

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Footer
cs: Patička

en: Logout
cs: Odhlásit

en: You are here
cs: Jste zde

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Layout settings
cs: Nastavení rozvržení

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: wide
cs: široký

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Show slideshow
cs: Zobrazit slideshow

en: Responsive
cs: Responzivní

en: Date only
cs: Pouze datum
