Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.8) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Register
gl: Rexistrar

en: Content
gl: Contido

en: Center
gl: Centrar

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Left sidebar
gl: Barra lateral esquerda

en: Right sidebar
gl: Barra lateral dereita

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Logout
gl: Saír

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main menu
gl: Menú principal

en: wide
gl: grosa

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: Highlighted
gl: Resaltado
