Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.8) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Content
ka: კონტენტი

en: Help
ka: დახმარება

en: Left sidebar
ka: მარცხენა სვეტი

en: Right sidebar
ka: მარჯვენა სვეტი

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »
