Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.8) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: Help
mk: Помош

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »
