Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.8) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Help
sq: Ndihmë

en: Header
sq: Titulli

en: Left sidebar
sq: Kollona e majtë anësore

en: Right sidebar
sq: Kollona e djathtë anësore

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
