Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.9) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Slideshow
kn: ಜಾರುಫಲಕ ಪ್ರದರ್ಶನ

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Skype
kn: ಸ್ಕೈಪ್‌

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ

en: NORMAL
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ
