Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.9) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Center
ps: منځ

en: Help
ps: مرسته

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: narrow
ps: نری
