Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.9) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Register
sk: Registrovať

en: Content
sk: Obsah

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Center
sk: Na stred

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Left sidebar
sk: Ľavý stĺpec

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: Footer
sk: Päta

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Layout settings
sk: Nastavenia rozloženia

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
