Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.7) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Register
ar: التسجيل

en: Content
ar: المحتوى

en: Center
ar: المركز

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Left sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيسر

en: Right sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيمن

en: Footer
ar: التذييل

en: Logout
ar: خروج

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: You are here
ar: أنت هنا

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Layout settings
ar: إعداد النسق

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Secondary menu
ar: القائمة الثانوية

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Date only
ar: التاريخ فقط
