Yahoo Pure.CSS Framework (7.x-1.9) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Register
kk: Тіркеу

en: Content
kk: Контент

en: Center
kk: Орта

en: Help
kk: Көмек

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Left sidebar
kk: Сол жақ шеткі панелі

en: Right sidebar
kk: Оң жақ шеткі панелі

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Twitter
kk: Твиттер
