Purge (7.x-1.5-rc1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Purge
nl: Legen

en: Performance and scalability
nl: Prestaties en schaalbaarheid

en: Proxy Url
nl: Proxy-URL

en: Purge settings
nl: Purge-instellingen

en: Set this to the server IP or hostname that your proxy server(s) runs on (e.g. http://127.0.0.1:80). Use the optional method parameter for nginx support like http://192.168.1.76:8080/purge?purge_method=get For Acquia Hosting platforms configure like http://yoursite.com/?purge_method=ah Separate multiple servers with spaces.
nl: Vul hier het IP-adres of hostnaam in waar uw proxyserver(s) op draait (bv. http://127.0.0.1:80). Gebruik de optionele method-parameter voor nginx support zoals http://192.168.1.76:8080/purge?purge_method=get Acquia hosting platforms configureert u als http://yoursite.com/?purge_method=ah 
    Meerdere servers scheiden met spaties.
