Auto Purge Users (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enabled
sk: Povolené

en: Year
sk: Rok

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Days
sk: Dni

en: When cancelling these accounts
sk: Pri odstránení týchto účtov

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user.
sk: Odstrániť účet a jeho obsah priradiť používateľovi %anonymous-name.

en: Delete the account and its content.
sk: Odstrániť účet a jeho obsah.
