Auto Purge Users (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Enabled
pl: Włączone

en: Year
pl: Rok

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Period
pl: Okres

en: Days
pl: Dni

en: Months
pl: Miesięcy

en: Interval
pl: Interwał

en: Body of user notification e-mail
pl: Treść wiadomości do użytkownika

en: Customize the body of the notification e-mail sent to the user.
pl: Można zmienić treść wiadomości e-mail wysyłanej użytkownikom.

en: When cancelling these accounts
pl: W trakcie anulowania tych kont

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user.
pl: Usuń konto i przypis zawartość do użytkownika %anonymous-name

en: Delete the account and its content.
pl: Usuń konto oraz zawartość.
