Auto Purge Users (7.x-1.4) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enable
eu: Gaitu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Year
eu: Urtea

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Days
eu: Egunak

en: Interval
eu: Bitartea

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
eu: Ziur zaude erabiltzaile kontu horiek bertan behera utzi nahi dituzula?

en: Cancel accounts
eu: Kontuak bertan behera utzi

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user.
eu: Ezabatu kontua eta bere edukiak @anonymous-name izenean ezarri.

en: Delete the account and its content.
eu: Ezabatu kontua eta bere edukia.
