Auto Purge Users (7.x-1.4) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Year
uk: Рік

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Period
uk: Крапка

en: Days
uk: Дні(в)

en: Months
uk: Місяці

en: Interval
uk: Проміжок

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: Body of user notification e-mail
uk: Текст листа-повідомлення користувача

en: Customize the body of the notification e-mail sent to the user.
uk: Настроїти текст листа-повідомлення, яке відсилається користувачеві.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments

en: When cancelling these accounts
uk: Коли скасовуються ці облікові записи

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
uk: Ви дійсно бажаєте скасувати облікові записи цих користувачів?

en: Cancel accounts
uk: Скасувати облікові записи

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user.
uk: Видалити обліковий запис та призначити власником його матеріалів користувача %anonymous-name.

en: Delete the account and its content.
uk: Видалити обліковий запис та його матеріали.
