Auto Purge Users (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Enable
et: Luba

en: Enabled
et: Lubatud

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Year
et: Aasta

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Period
et: Ajavahemik

en: Interval
et: Intervall

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: When cancelling these accounts
et: Neid kontosid tühistades

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
et: Kas oled kindel, et soovid need kasutajakontod kustutada?

en: Cancel accounts
et: Kustuta kontod

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user.
et: Konto kustutatakse ja selle loodud sisu omistatakse kasutajale %anonymous-name.

en: Delete the account and its content.
et: Konto kustutatakse koos kogu selle loodud sisuga.
