Auto Purge Users (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enable
gl: Activar

en: Enabled
gl: Activado

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Year
gl: Ano

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Period
gl: Periodo

en: Interval
gl: Intervalo

en: When cancelling these accounts
gl: Ao cancelar estas contas

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
gl: Estás seguro que queres cancelar estas contas de usuario?

en: Cancel accounts
gl: Cancelar contas

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user.
gl: Eliminar a conta e atribuír todo o seu contido ao usuario %anonymous-name.

en: Delete the account and its content.
gl: Eliminar a conta, eo seu contido.
