Auto Purge Users (7.x-2.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Enable
he: הפעלה

en: Enabled
he: מופעל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Year
he: שנה

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Days
he: ימים

en: Interval
he: מרווח

en: When cancelling these accounts
he: כאשר מבטלים חשבונות אלו

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
he: האמנם ברצונך לבטל חשבונות משתמשים אלו

en: Cancel accounts
he: ביטול חשבונות משתמשים

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user.
he: מחיקת החשבון ושיוך התכנים שלו למשתמש %anonymous-name.

en: Delete the account and its content.
he: מחיקת החשבון והתוכן המשוייך אליו.
