Auto Purge Users (7.x-2.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enable
ro: Activare

en: Enabled
ro: Activat

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Year
ro: Anul

en: Anonymous
ro: Anonim

en: When cancelling these accounts
ro: La anularea acestor conturi

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
ro: Sunteți sigur că doriți să anulați aceste conturi de utilizator?

en: Cancel accounts
ro: Anulează conturi

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user.
ro: Ștergeți contul și atribuiți conținutul său utilizatorului %anonymous-name.

en: Delete the account and its content.
ro: Șterge contul și tot conținutul care îi aparține.
