Auto Purge Users (7.x-2.1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Enabled
jv: Urip

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Year
jv: Tahun

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Period
jv: Periode

en: When cancelling these accounts
jv: Nalika mbatalaké aku iki

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
jv: Sampéyan yakin arep mbatalaké akun-akun panganggo iki?

en: Cancel accounts
jv: Batalna pangganggo

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user.
jv: Busak akun lan dadéknā kontèné duwéké panganggo %anonymous-name.

en: Delete the account and its content.
jv: Busak akun lan kontèn duwéké.
