Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Types
ast: Tribes

en: Settings
ast: Preferencies

en: Path
ast: Camín

en: <none>
ast: <nengún>

en: Domain
ast: Dominiu

en: Method
ast: Métodu

en: Key
ast: Llave
