Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Types
az: Tiplər

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Domain
az: Domen

en: Provider
az: Provayder

en: Key
az: Açar

en: File extension
az: Fayl uzantısı
