Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Types
be: Тыпы

en: Settings
be: Налады

en: Path
be: Сцежка

en: <none>
be: -Няма-

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Domain
be: Дамен

en: Method
be: Метад

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Key
be: Ключ
