Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Types
bg: Типове

en: Settings
bg: Настройки

en: Path
bg: Път

en: <none>
bg: <не>

en: Key
bg: Ключ
