Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Types
ca: Tipus

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Path
ca: Camí

en: <none>
ca: Cap

en: Domain
ca: Domini

en: Method
ca: Mètode

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Key
ca: Clau

en: File extension
ca: Extensió del fitxer
