Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Types
cy: Mathau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Path
cy: Llwybr

en: <none>
cy: <dim>

en: Method
cy: Dull

en: Key
cy: Allwedd
