Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Types
el: Τύποι

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Path
el: Διαδρομή

en: <none>
el: <κανένα>

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Method
el: Μέθοδος

en: Provider
el: Πάροχος

en: Key
el: Κλειδί

en: File extension
el: Κατάληξη αρχείου
