Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Types
et: Tüübid

en: Settings
et: Seaded

en: Path
et: Tee

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: Domain
et: Domeen

en: Method
et: Meetod

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Key
et: Võti

en: Query string
et: Päringusõne

en: File extension
et: Faililaiend
