Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Types
eu: Motak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: Domain
eu: Domeinua

en: Method
eu: Metodoa

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Key
eu: Giltza

en: File extension
eu: Fitxategiaren luzapena
