Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Types
fi: Tyypit

en: Settings
fi: Asetukset

en: Path
fi: Polku

en: <none>
fi: <ei mitään>

en: Method
fi: Tapa

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Key
fi: Avain

en: Query string
fi: Kysely

en: File extension
fi: Tiedostopääte

en: Default domain
fi: Oletusdomain

en: Modifiers
fi: Muuntimet

en: Choose a path. May contain only lowercase letters, numbers, dashes and underscores. e.g. "my-value"
fi: Valitse osoite. Se voi sisältää pieniä kirjaimia, numeroita, viivamerkkejä ja alaviivoja, esim. "minun-osoitteeni"
