Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Types
gl: Tipos

en: Settings
gl: Axustes

en: Path
gl: Ruta

en: Domain
gl: Dominio

en: Method
gl: Método

en: Provider
gl: Proveedor

en: Key
gl: Clave

en: File extension
gl: Extesión de ficheiro
