Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Types
hi: प्रकार

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Path
hi: मार्ग

en: <none>
hi: <कोई नहीं>

en: ID
hi: आईडी

en: Method
hi: तरीका

en: Provider
hi: प्रदाता
