Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Types
hr: Vrste

en: Settings
hr: Postavke

en: Path
hr: Putanja

en: <none>
hr: %26lt;none%26gt;

en: Domain
hr: Domena

en: Method
hr: Metoda

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Key
hr: Ključ
