Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Types
hu: Típusok

en: Settings
hu: Beállítások

en: Path
hu: Útvonal

en: <none>
hu: < nincs >

en: ID
hu: Azonosító

en: Method
hu: Mód

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Key
hu: Kulcs

en: Subdomain
hu: Aldomain

en: User agent
hu: Ügyfél

en: Behavior
hu: Viselkedés

en: Query string
hu: Lekérdezési karakterlánc

en: Modifier
hu: Módosító

en: File extension
hu: Fájlkiterjesztés

en: Maintain
hu: Karbantartás

en: Infinite redirect prevented.
hu: A végtelen átirányítás meg lett akadályozva.
