Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Types
id: Jenis-jenis

en: Settings
id: Pengaturan

en: Path
id: Jalur

en: <none>
id: <nihil>

en: Method
id: Metode

en: Provider
id: Penyedia

en: Key
id: Kunci

en: Behavior
id: Perilaku

en: File extension
id: Ekstensi berkas
