Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Types
is: Tegundir

en: Settings
is: Stillingar

en: Path
is: Slóð

en: <none>
is: <enginn>

en: ID
is: Kenni
