Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Types
ja: タイプ

en: Settings
ja: 設定

en: Path
ja: パス

en: <none>
ja: <なし>

en: Domain
ja: ドメイン

en: Method
ja: メソッド

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Key
ja: キー

en: User agent
ja: ユーザエージェント

en: Behavior
ja: 動作

en: File extension
ja: ファイル拡張子

en: Maintain
ja: 維持

en: Infinite redirect prevented.
ja: 無限リダイレクトは禁止されます。
