Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Types
jv: Tipe

en: Settings
jv: Sétingan

en: <none>
jv: <nihil>

en: Method
jv: Metode

en: Key
jv: Kunci
