Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Types
ka: ტიპები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Path
ka: გზა

en: <none>
ka: <არცერთი>

en: Domain
ka: დომენი

en: Method
ka: მეთოდი

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Key
ka: გასაღები
