Persistent URL (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Types
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Path
km: ផ្លូវ

en: <none>
km: <គ្មាន>

en: Domain
km: ដែន

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Key
km: សំខាន់
